המסחר האלקטרוני הוא העתיד

האקדמיה

את האקדמיה יצרנו במיוחד עבורכם -  גולשי וחברי גורו מאסטר מיינד, ומשתמשי זיק אנאליטיקטס.

היא נועדה עבור כל מי שרוצה לעשות את הצעד הנוסף בדרופשיפינג, ולשם כך אנו מעמידים לרשותכם את כל המשאבים שלנו ואת כל האמצעים העומדים לרשותינו, אותם תוכלו לקרוא בפירוט למטה.

זכרו: ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

 

אז מה מכילה בעצם האקדמיה?

 

1.מנטורים

אז מהו בעצם מנטור?

מנטור הוא אדם בעל ניסיון רב מאד בתחום המסחר האלקטרוני, בדגש על איביי.

תראו, כמעט לכולם יש ניסיון, אך מנטור הוא אחד שיודע לעשות יחד איתכם את הצעד קדימה שייקח אתכם לגבהים חדשים בתחום המכירות, הרווחים מהמכירות, חיסכון בהוצאות וזמן (זמן זה כסף לא?), התנהלות נכונה ובניית תכנית עבודה מסודרת שתביא אתכם, כאמור, לגבהים שעוד לא הכרתם.

באקדמיה שלנו תמצאו את המנטורים המובילים בתחום שייקחו אתכם ואת החנות האלקטרונית שלכם צעד קדימה וילוו אתכם בכל התהליך באופן מקצועי, שלב אחר שלב.

 

לרכישת שיחה מקצועית עם מנטור  לחץ כאן

 

2.סמינרים

אחת לתקופה אנו מעבירים סמינרים למתחילים ולמתקדמים.

סמינרים למתחילים מתמקדים ב – הרצת החנות, הגדרות נכונות למשלוחים, החזרות ותשלומים, אופן העלאת מוצרים, שיטת עבודה נכונה עם אתרי הדרופ, עשה ואל תעשה בדרופשיפינג ועוד שלל נושאים.

סמינרים למתקדמים – נועדו למוכרים אשר מוכרים כבר עשרות מוצרים ביום. אנו עוברים על אופן פרסום החנות, עבודה עם תוכנות מתקדמות, אוטומציה של תהליכים, עבודה על עוזרים וירטואלים, זיהוי טרנדים ועוד ועוד...

 

בקרוב יפורסם הלינק לעמוד הסמינרים.

 

3. וובינרים

באתר קיים איזור של וובינרים אשר הועברו על ידי נהר והמנטורים השונים. הם עוסקים בשלל נושאים, למתחילים ולמתקדמים. חלקם בחינם וחלקם ניתן לרכוש בתשלום דרך פייפאל.

בכל וובינר נלמד נושא שונה, ובנוסף:

  • ננתח מצבים בלייב
  • נלמד כיצד להשתמש בכלים השונים
  • נכיר את הפלטפורמות
  • נתרגל
  • נעשיר אחד את השני

אחת לתקופה עולה וובינר בנוושא כלשהו ואנו נפרסם בהתאם. הישארו מעודכנים 🙂

למעבר לעמוד הוובינרים  לחץ כאן

 

 4. קבוצת פייסבוק – Guru MasterMind - דרופשיפינג ישראל

בקבוצת הפייסבוק שלנו תוכלו לשאול, להתייעץ, להתעניין, ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם מהמנטורים השונים והמשתמשים השונים של זיק ובכל פלטפורמה רלוונטית שפעילים בקבוצה באופן קבוע.
אתם מוזמנים לשאול, להתייעץ וגם לייעץ מנסיונכם בכל הדבר הקשור בדרופשיפינג בכלל ואיביי בפרט.

למעבר לעמוד הפייסבוק של גורו מאסטר מיינד  לחץ כאן

 

 

 

המרצים באקדמיה, אשר יעבירו את הוובינרים הם המנטורים.
את המנטורים אני אישית בחרתי בפינצטה. בחרתי את המשובחים מן המשובחים, מוצלחי המוצלחים, שגם הם באים בגישה טובה וכיפית להעביר שיעורים אמיתיים לתלמידים שבאמת מעוניינים ללמוד את התחום.
כל מנטור הוא סוחר ותיק ומנוסה ב"איביי", מכיר היטב את עולם המסחר האלקטרוני, ובקיא בעניינים המדוברים.

כלל ברזל אצלנו באקדמיה: "אין דבר כזה לא הבנתי"

אין דבר כזה תלמיד שלא מבין דבר. כשמפספסים פרט אחד בוובינר, ייתכן שפספסנו חלק עצום בהמשך הפעילות בעולם המסחר. אין דבר כזה לפספס. כל פרט חשוב. אנחנו מצויינים, שואפים למצויינות, ומלמדים מצויינות באווירה של מצויינות, באקדמיה של "מאסטרמיינד".

ומצויינות, זה אומר בעל ציון גבוה. נהפוך אתכם לבעלי שליטה מעולה. הכלי החשוב ביותר שיסייע לנו בדרך למצויינות הוא הפייסבוק.
יש לנו קבוצת פייסבוק נהדרת, של מסתייעים ומסייעים בכל העולם. והכי חשוב: בשפה העברית. לכן - אל חשש, כל שאלה ובעיה שתיתקלו בה, היו בטוחים שתקבלו תשובה מפורטת ופיתרון במהרה.

אנו מציעים מגוון פתרונות השתתפות מלאות וחלקיות כך שכל אדם ששואף להיות חלק מאיתנו באקדמיה, כתלמיד או כחבר יוכל להמשיך ולצמוח איתנו.

יש לכם שאלות נוספות? צרו קשר

אנא הזן הודעה.
logo_nahar

"בתום חצי השנה הראשונה הגעתי לסך מכירות של 30,000$. בחצי השנה הזו צברתי המון ידע, למדתי, והבנתי כיצד המערכת הזאת עובדת."

גורו-מאסטרמיינד

פיצחתי מיתוסים רבים, למדתי את המוכרים הטובים בעולם, ופיתחתי את שיטת המכירות וניתוח השוק הטובה בעולם."
ייסדתי אקדמיה, אספתי מנטורים מעולים, והקמתי את משפחת "מאסטרמיינד"

זיק אנליטיקס

זיק אנליטיקס הינה תוכנה ייחודית אשר פיתחתי המתבססת על אלגוריתמים מיוחדים אשר הופכים את נושא מציאת המוצרים, מחקר השוק ומילות המפתח לפשוט וקל.
"אין סוף להצלחות ב-ZIK, המערכת לא מחליפה את השכל האנושי, אלא נותנת לו כלים, כיוון שלהתפתחות האנושית אין סוף... הרי שאינסוף להצלחה"